Witamy w Naszym Angielskim Klubie Dyskusyjnym

Nasz Angielski Klub Dyskusyjny to jednogodzinne spotkania grupowe prowadzone przez naszych doradców językowych. Spotykamy się kilkakrotnie każdego tygodnia w różnych dogodnych dla Ciebie godzinach. 

Idea Klubu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż dzielenie się swoimi opiniami w języku obcym może nam sprawiać kłopoty. Często potrafimy werbalizować nasze myśli w języku ojczystym, ale formułowanie ich w języku angielskim to dla nas inna para kaloszy

Obawy co do użycie odpowiednich zwrotów w taki sposób by nasz przekaz był zrozumiały i nie powodował niedomówień to główne czynniki wpływające na nasze zahamowania. Często wygodniejsze jest dla nas bierne przysłuchiwanie się rozmowie, ale przecież staramy się zwykle wchodzić w takie relacje z innymi by nas lubiono i uważano za interesujących. Samo potakiwanie skinieniem głowy nie jest skuteczną metodą na osiągnięcie tego celu. A zatem, skoro naszym celem jest skuteczna interakcja słowna w obcym języku powinniśmy ją ćwiczyć ulepszać. I nie chodzi ty tylko o przyswajanie nowych zwrotów, ale także poznawanie technik prezentacji i dyskusji, negocjacji, czy też wykorzystywanie mowy ciała. Tu właśnie pojawia się rola dla naszego projektu jakim jest Angielski Klub Dyskusyjny.

Cele Klubu

Cele, które nam przyświecają w ramach Klubu Dyskusyjnego to:

 • podniesienie na wyższy poziom Twoich kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim
 • rozwinięcie Twojej pewności siebie, świadomości swoich umiejętności, empatii i umiejętności społecznych. 
 • rozwinięcie zakresu słownictwa, które będziesz skutecznie i efektownie wykorzystywał w przyszłości
 • poszerzenie Twojej wiedzy w wielu dziedzinach życia i szeroko pojętej nauki.

Kalendarz

Spotkania w ramach naszego Klubu Dyskusyjnego odbywają się wyłącznie w języku angielskim i dostępne są dla zarejestrowanych członków. Kalendarz udostępniony członkom pozwala Wam na zapisywanie się na tyle spotkań w tygodniu, ile pragniecie. Jedyny limit to uczestnictwo maksymalnie w jednym spotkaniu danego dnia. Oznacza to de facto, iż jako zapisany członek klubu możesz korzystać z kilkunastu spotkań dyskusyjnych w miesiącu, a decyzja w które dni i o których godzinach będziesz brał udział w spotkaniach zależy tylko od Ciebie. Aby stać się pełnoprawnym członkiem klubu poprosimy Cię o miesięczną opłatę, której wysokość zależała będzie od okresu na jaki się zdecydujesz. 

Angielski_Klub_Dyskusyjny_2022

Rezerwacje

Na każdej sesji dyskusyjnej obowiązuje limit maksymalnie czterech uczestników. Oznacza to, iż w zapisach na poszczególne sesje kierujemy się zasadą “kto pierwszy ten lepszy”. System rezerwacji obejmuje tylko spotkania z danego tygodnia. Będziemy starali się sukcesywnie zwiększać ilość spotkań w ciągu dnia i dostosowywać je do liczby aktywnych członków. Nie jesteś przypisany do żadnego konkretnego terminu sesji, jak i lektora prowadzącego. Tu wszystko zależy od Ciebie.

Format spotkania

Wszystkie spotkania klubu danego dnia oparte są na tym samym temacie, zmieniać się może jedynie lektor prowadzący. Tematyka dobierana jest przez prowadzących ale także na podstawie Waszych sugestii. Przed spotkaniami otrzymacie dostęp do materiałów źródłowych by zapoznać się z tematyką zajęć.

Jak przebiegają spotkania klubu?

 • Przedstawienie tematyki spotkania przez prowadzącego lektora
 • Podział na grupy opiniotwórcze (w razie konieczności)
 • 10 – minutowa na przygotowanie strategii i argumentów (w razie konieczności)
 • Dyskusja, prezentacje, negocjacje i inne formy komunikacji.
 • Lektor prowadzący nie bierze aktywnego udziału w zajęciach z wyjątkiem sytuacji tego wymagających (na przykład stymulowania dyskusji).
 • 5-minutowy feedback lektora dla uczestników w trakcie podsumowania spotkania.

Cennik:

Cena uczestnictwa w spotkaniach Angielskiego Klubu Dyskusyjnego zawiera:

 • Materiały udostępniane przed spotkaniem jako przygotowanie do dyskusji udostępnione w kalendarzu
 • Dostęp do wszystkich spotkań w danym miesiącu, zgodnie z zasadami rezerwacji
 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów i narzędzi edukacyjnych udostępnionych w ramach Klubu dyskusyjnego, takich jak dostęp do klasy i zestawów słownictwa na platformie Quizlet, dostęp do e-dziennika.

Cena miesięcznej opłaty za uczestnictwo w Klubie Dyskusyjnym wynosi 324 pln

Cena kwartalnej opłaty za uczestnictwo w Klubie Dyskusyjnym wynosi 874 pln (rabat 10%)

Cena półrocznej opłaty za uczestnictwo w Klubie Dyskusyjnym wynosi 1555 pln (20% off).

Akceptujemy następujące formy płatności:

 1. PayU (prosimy o kontakt w przypadku konieczności wystawienia faktury).
 2. przelew bankowy

Regulaminy i Polityka Prywatności dostępne są w stopce strony.

Dowiedz się więcej

Konwersacje z języka angielskiego Poznań – praktyka czyni mistrza


Wiele umiejętności można po prostu wyćwiczyć. Z posługiwaniem się językiem obcym jest podobnie. Niestety zajęcia, w których uczestniczy się np. w szkole, nie dają zbyt wielu okazji do spotkania z żywym językiem. To m.in. z tego powodu sporo osób, mimo wieloletniej nauki, nadal odczuwa barierę, gdy pojawia się konieczność zwerbalizowania swoich myśli na bieżąco. Konwersacje z języka angielskiego to sposób, żeby raz na zawsze rozprawić się z tym problemem.


W przeciwieństwie do szkolnego, sztucznego otoczenia, nasze zajęcia zostały zaprojektowane w ten sposób, by wszystkie osoby uczestniczące mogły w pełni zanurzyć się w poruszanym temacie. W efekcie łatwo zaangażować się w dyskusję, bo poruszane treści są interesujące, pozwalają na dynamiczne reagowanie i prowadzenie rozmów, które są dużo bardziej naturalne niż konwersacje na szkolnych lekcjach.


Kto wybiera nasze konwersacje język angielski online?


Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, ale z ofertą trafiamy do osób, mieszkających w różnych miejscach. Dzięki takiego mu rozwiązaniu jak konwersacje z języka angielskiego online w zajęciach może wziąć udział każdy, kto ma dostęp do internetu. To doskonała okazja dla ludzi, mieszkających poza dużymi ośrodkami miejskimi lub osób, ceniących wygodę i chcących zaoszczędzić swój czas.


Proponowane przez nas rozwiązanie to także szansa na zaoszczędzenie pieniędzy. Indywidualne konwersacje z korepetytorem lub korepetytorką często są dość kosztownym rozwiązaniem. U nas możesz skorzystać z miesięcznego, kwartalnego i półrocznego systemu opłat, co daje Ci dostęp do wszystkich organizowanych przez nas zajęć.


Wyćwicz praktyczne umiejętności w jak najkrótszym czasie – angielski konwersacje indywidualny kurs języka


Samodzielna nauka języka jest jak najbardziej możliwa, bo w sieci można spotkać się z ogromną ilością darmowych materiałów. Niestety takie podejście ma też swoje wady. Brak okazji do wykorzystania języka w praktyce jest jedną z nich. Często boimy się posługiwać angielskim, bo wstydzimy się ewentualnych błędów, niedociągnięć, złej wymowy. Trudno wypowiadać się płynnie i bez stresu, gdy takie obawy krążą po głowie w każdej sytuacji, wymagającej posługiwania się językiem. Z nami to zmienisz.


Efekty przyjdą szybciej niż się spodziewasz


Chyba każdy z nas poczuł kiedyś przypływ motywacji, gdy zauważył, że wcześniejsze działania rzeczywiście przyniosły pożądany efekt. Niestety działa to też w drugą stronę. Gdy mimo wysiłków nadal nie czujemy się pewnie z własnymi umiejętnościami językowymi, łatwo jest się zniechęcić i popaść w stagnację. Indywidualny kurs języka w postaci konwersacji z angielskiego pozwoli utrzymać Ci mobilizację i zaangażowanie na wysokim poziomie, bo:


 

 1. każde kolejne zajęcia będą widocznie zwiększać Twoją pewność siebie;
 2. poczujesz większą swobodę w sytuacjach służbowych, podczas wakacji, w trakcie rozmów z nowymi znajomy;
 3. wykorzystasz sposób, który przynosi najlepsze efekty w najkrótszym czasie.

Konwersacje z języka angielskiego online pozwalają wyćwiczyć to, czego nie da się wyćwiczyć, wypełniając zadania i siedząc godzinami nad podręcznikiem. Mowa o reagowaniu w czasie rzeczywistym na zmieniającą się sytuację. Każde zajęcia wyglądają nieco inaczej – różni je nie tylko podejmowana tematyka, ale też dynamika rozmowy, emocjonalne zaangażowanie rozmówców, prędkość, z jaką prezentowane są argumenty każdej ze stron. Takie środowisko przypomina więc warunki, z którymi spotkamy się w codziennym życiu. To dlatego konwersacje z języka angielskiego online w najlepszym stopniu przygotowują do sytuacji, z którymi spotkamy się w pracy, na wakacjach i w wielu innych sytuacjach.