Zapraszamy Cię na kolejną edycję naszego sztampowego kursu grupowego.

Nasz grupowy kurs angielskiego w biznesie “Movers and Makers” to dla Ciebie wyzwanie, a zarazem przygoda,  jeśli pragniesz podnieść swoje kompetencje komunikacyjne w oparciu o tematykę z szeroko pojętej sfery biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej, e-commerce i IT.

Szymon Wiśniewski

Charakterystyka kursu w skrócie

1.Okres trwania kursu:

Październik 2022 – Luty 2023. Możesz kontynuować kurs w semestrze letnim (marzec – czerwiec 2023) na tym samym lub wyższym poziomie. Lektor zasugeruje Ci odpowiednią dla Ciebie opcję w oparciu o wyniki Twojej pracy w trakcie kursu. 

2.Forma zajęć.

Zajęcia prowadzimy w formie “online” na platformie ZOOM. Trafisz do grupy z ograniczoną do 4 liczbą uczestników zajęć.

3. Cena.

Cena kursy wynosi 899,00 pln. W ramach tej ceny otrzymujesz 24h zajęć, dostęp do e-dziennika, platformy e-learningowej, darmowe materiały i darmowe uczestnictwo w naszym klubie dyskusyjnym

4. Profil kursu

Ten grupowy kurs angielskiego w biznesie sprofilowany jest dla osób co najmniej średnio-zaawansowanych, pragnących poszerzyć swoje słownictwo z zakresu finansów, e-marketingu oraz IT.

Materiał przygotowany został w oparciu o ogólnodostępne zasoby online (written texts, audio, video) poświęcone między innymi najnowszym trendom i innowacjom wykorzystywanym w szeroko pojętym biznesie. Nacisk na zajęciach skupia się przede wszystkim na komunikacji i jej efektywności. Celem nadrzędnym jest osiągnięcie umiejętności, które pozwolą Ci rozumieć innych jak i być przez nich rozumianym gdyż jest to cecha efektywnej komunikacji. 

5. Tematy

Przykładowe tematy zajęć:

 • Leadership in a Crisis (C1)
 • Quantitative Easing (B2)
 • Can Business be Sustainable? (C1)
 • Finance Trends for 2023 (B2/C1)
 • How Does Islamic Banking Work? (B2)
 • Accounting Scandals (B2)
 • Benetton Marketing Strategy (B1/B2)
 • Must IT Job Interview Questions (B2)
 • Money Laundering (B1)
 • Helicopter Money (B2)
 • Cryptocurrencies (b1, B2,C1)

6. Kryteria wstępu

Dobieramy uczestników do grup na określonym poziomie (B1, B2, C1) w oparciu o placement test (pisemny lub rozmowa z lektorem). Poniżej znajduje się link do testu  weryfikacyjnego. Możesz go rozwiązać i sprawdzić, czy spełniasz  wstępne kryteria logując się za pomocą wybranego przez siebie loginu (ważne by go zapamiętać). Test jest całkowicie anonimowy zatem nie wymagamy od Ciebie podania żadnych danych personalnych aby go wypełnić, sprawdzić swój wynik i otrzymać pełen feedback. Serio 🙂

Access code to: Geronimo2021

“Movers and Makers” B1 Placement Test

7. Zaliczenie

Zaliczenie kursu odbywa się na podstawie aktywności na zajęciach i wyniku testu końcowego. Jest to oczywiście forma naszej oceny Twoich osiągnięć i choć spójna z kryteriami CEFR nie jest poparta formalnym certyfikatem, jest natomiast przydatna ponieważ pomoże Ci zdefiniować poziom Twoich umiejętności.

8. Platforma

W ramach opłaty otrzymujesz kodowany dostęp do platformy edukacyjnej i do “e-dziennika”. Dostęp do wszystkich materiałów źródłowych otrzymasz na platformie, lub mailem na wskazany przez siebie adres.

9. Przydatne linki

Regulamin szkoły dostępny tutaj

Polityka Prywatności dostępna tutaj

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu